فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/02/26 آمادگی فرمانداری جهت حمایت از طرح های بهداشتی
آمادگی فرمانداری جهت حمایت از طرح های بهداشتی آمادگی فرمانداری جهت حمایت از طرح های بهداشتی

آمادگی فرمانداری جهت حمایت از طرح های بهداشتی

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه ،اسفندیار تاجمیری سرپرست فرمانداری در دومین همایش خیرین سلامت بیمارستان گلدیس، طی سخنانی با تسلیت سالروز رحلت حضرت خدیجه کبری(س) و گرامیداشت روز فردوسی بزرگ حماسه سرای ایرانی گفت: موضوع سلامتی امر خطیر ،حساس وارزشمندی است که به عنوان یکی از زیر ساخت های جامعه شناخته می شود و همواره به عنوان یکی از برنامه های دولت مورد توجه مسوولین قرار گرفته است وحرکت در این مسیر به منزله خدمتی ارزشمند به مردم وجامعه خواهد بود.

 

وی یکی از خدمات مهم و ماندگار نظام مقدس جمهوری اسلامی را اجرای طرح سلامت بیان کرد و افزود: با اجرای این مهم توسط دولت تدبیر وامید اقدامات تاثیر گذار و مهمی در حوزه زیر ساخت های بهداشت ودرمان در اقصی نقاط کشور و همچنین شهرستان شاهین شهر ومیمه صورت گرفته است.

 

سرپرست فرمانداری اجرای تمهیدات لازم در خصوص تجهیز ،اصلاح روندها و کاهش هزینه های درمانی مردم را از جمله نتایج حاصله از اجرای طرح سلامت دانست و افزود:این مهم باعث شده برخی از کشورها پیگیر پیاده کردن این الگو باشند.

 

وی با اشاره به شرایط خاص کشور و اعمال تحریمهای ظالمانه توسط دشمنان کشور افزود:وظیفه همه ما، خصوصا نیک اندیشان و خیرین ایجاب می نماید تا عنایت وحمایت لازم   در خصوص تکمیل ،تجهیز زیر ساخت های مربوط به حوزه بهداشت وسلامت را  داشته باشیم و با مشارکت در امور عامه المنفعه دولت را در اجرای تعهدات خود و رفع مشکلات مردم یاری رسانیم.

 

تاجمیری در ادامه با تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط خیرین ونیک اندیشان حوزه سلامت شهرستان گفت:همه بر این باور هستیم که هیچ کاری به سامان نخواهد رسید مگر با حضور،همراهی و مشارکت مردم در عرصه های مختلف.

 

 

سر پرست فرمانداری با اشاره به آمادگی فرمانداری جهت حمایت از طرحهای بهداشتی ، تمهید مقدمات و تسهیل امور در جهت تکمیل زیر ساختهای حوزه بهداشت و سلامت و حمایت از فعالیت خیرین افزود:این مهم قطعا با هماهنگی وتعاملی که در بین مسوولین شهرستان وجود دارد دست یافتنی خواهد بود.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal