فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/06/10 آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرستان
آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری
آیین افتتاح وکلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ،فرماندارشهرستان،نماینده مردم شهرستان وجمعی از مدیران استانی و شهرستانی روز شنبه دهم شهریور برگزار شد.
 

در این آیین کلنگ احداث پروژه استقرار فلافل فروشی ها در کمپینگ شرق با اعتباری اولیه 20 میلیارد ریال به زمین زده شد.همچنین ازیک دستگاه اتوبوس ویژه جانبازان و معلولان در خط شاهین شهر به اصفهان و بالعکس رونمایی شد.

 

افتتاح مرغداری تخمگذار در مساحت 15000متر مربع با اعتباری بالغ بر هشتاد و پنج میلیارد ریال وتولید روزانه شش هزار و پانصد تخم مرغ در جاده روستای سه، بهره برداری زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای شهر گرگاب در مساحت 1200 متر مربع با اعتبار بالغ بر شش میلیارد ریال، بهره برداری از بوستان کودک و مادر گرگاب در مساحت 9500متر مربع با اعتبار بالغ بر بیست میلیارد ریال، افتتاح جایگاه توزیع سوخت گرگاب در مساحت 700 متر مربع و اعتبار هفده میلیارد ریال از دیگرپروژه های بود که به مناسبت هفته دولت در شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

گفتنی است مجموعا تعداد51 طرح با 670 میلیارد ریال در قالب شورای اداری شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری رونمایی شد ومورد بهره برداری و فعالیت قرار گرفت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal