فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/06/28 جلسه بررسی روند پیگری ها و هماهنگی پروژه مترو شاهین شهر-اصفهان
جلسه بررسی روند پیگری ها و هماهنگی پروژه مترو شاهین شهر-اصفهان با تشکیل کمیته های تملک،فنی، سرمایه گذاری و ...به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ جلسه بررسی روند پیگیری ها و هماهنگی های لازم در خصوص پروژه مترو شاهین شهر - اصفهان با حضور فرماندار شهرستان، نماینده مجلس، مدیر کل دفتر فنی استانداری و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

لسفندیار تاجمیری فرماندارشهرستان ضمن اشاره به اهمیت این پروژه در استان اظهار داشت: بلحاظ حجم بالای جابجایی افراد و تبدیل سیستم حمل و نقل سنتی به مدرن این پروژه از اهمیت خاصی برخوردار است و اجرای آن مورد تاکید استاندار محترم می باشد.

در این جلسه مقرر شد ستاد راهبردی طرح مترو شاهین شهر_اصفهان در استانداری با عضویت دستگاههای مرتبط و چند کمیته ذیربط از جمله کمیته تملک و تاسیسات مترو به منظور رعایت حرائم، آزاد سازی احتمالی اراضی تاسیسات و خطوط انتقال انرژی، کمیته سرمایه گذاری مترو و هماهنگی های بین بخشی طرح اجرای مترو، کمیته فنی مترو به منظور بررسی پیشبرد و رصد مسائل و نیازهای اجرایی طرح تشکیل گردد.

در این جلسه در خصوص کلنگ زنی طرح و بررسی ساز و کار مالی اجرای پروژه در جلسه ستاد راهبردی استان تمهیداتی اتخاذشد.

گفتنی است در استان 4خط برون شهری با طول تقریبی 162 کیلومتر وجود دارد که از این مقدار 19 کیلومتر آن به مسیر شاهین شهر اختصاص دارد.
تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal