فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1398/06/28   تبادل نظر پیرامون نحوه محاسبه و پرداخت تعرفه خدمات نظام مهندسی
تبادل نظر پیرامون نحوه محاسبه و پرداخت تعرفه خدمات نظام مهندسی در پروژه های خارج از محدوده شهرها و روستاهای شهرستان

تبادل نظر پیرامون نحوه محاسبه و پرداخت تعرفه خدمات نظام مهندسی در پروژه های خارج از محدوده شهرها و روستاهای شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان؛ جلسه بررسی نحوه محاسبه و پرداخت تعرفه نظام مهندسی ساختمان در طرحهای خارج از محدوده شهرها و روستاهای شهرستان با حضور فرماندار شهرستان، نماینده مجلس، مدیرکل دفتر فنی استانداری، رییس نظام مهندسی ساختمان استان و مسوولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان در این جلسه گفت: شهرستان شاهین شهر و میمه در بحث سرمایه گذاری از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
مقام فرماندار ضمن تاکید بر لزوم توجه ویژه هیات 4 نفره در خصوص ارایه تسهیلات در تعرفه خدمات نظام مهندسی اظهار داشت: در مبحث سرمایه گذاری در اماکن گردشگری و ...در خارج از محدوده شهرها و روستاها با توجه به مساحت بالای عرصه و اعیان و رعایت الزامات قانونی و تعرفه های اختصاص داده شده به خدمات نظام مهندسی از رغبت سرمایه گذاری کاسته شده است.

در این جلسه مقرر شد سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یک بسته اصلاحی در رابطه با نحوه محاسبه و دریافت تعرفه خدمات خود با رویکرد تعدیلی و پرداخت تدریجی و ...تهیه و ارائه نماید و متقاضیان جهت قرار گرفتن در گروههای پایین تر خدمات نظام با هدف کاهش تعرفه ها راهنمایی و توجیه شوند.

گفتنی است حسب ماده 4 کنترل ساختمان مصوب مجلس شورای اسلامی در همه نقاط کشور احداث بنا ساختمان های دارای پروانه احداث بنا بایستی با نظارت افرادی که دارای پروانه اشتغال از وزارت راه و شهرسازی دارند صورت گیرد.
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal