فرمانداری شاهین شهر و میمه
خانه
1397/07/05 مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید خردسال محمدطاها اقدامی از شهدای حادثه تروریستی اهواز
مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید خردسال محمدطاها اقدامی از شهدای حادثه تروریستی اهواز مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید خردسال محمدطاها اقدامی از شهدای حادثه تروریستی اهواز، با حضور فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه،مدیران و مسوولین استانی و شهرستانی، مردم قدرشناس و شهید پرور شهرستان شاهین شهر و میمه روز پنجشنبه پنجم مهرماه برگزار شد.

مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر شهید خردسال محمدطاها اقدامی از شهدای حادثه تروریستی اهواز، با حضور فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه،مدیران و مسوولین استانی و شهرستانی و مردم قدرشناس و شهید پرور شهرستان شاهین شهر و میمه روز پنجشنبه پنجم مهرماه برگزار شد.

علیرضا بصیری فرماندار در این مراسم طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا و تسلیت این واقعه به خانواده معزز شهدا بویژه خانواده شهید محمد طاها اقدامی شهید 4 ساله حادثه تروریستی اهواز، این شهید خردسال را سمبل مظلومیت و معصومیت مردم ایران دانست و افزود:دشمنان قسم خورده نظام اسلامی به دلیل عدم موفقیت در اهدافشان،همواره سعی در ایجاد رعب و وحشت و یاس ناامیدی در بین مردم دارند.وی خاطر نشان کرد، حادثه تروریستی اهواز در 31 شهریور باعث نمایان تر شدن بیش از پیش چهره خبیث تروریستهای کوردل و همدستان آنان شد. فرماندار افزود:دشمنان باید بدانند این حوادث نه تنها خللی در اراده مردم ایجاد نخواهد کرد بلکه هر روز مردم را مستحکم تر خواهد کرد و ما این اتحاد را در تشییع شهدای اهواز دیدیم.

فرماندارشهرستان ضمن تجلیل از مردم همیشه در صنحه و شهید پرور شهرستان شاهین شهر ومیمه افزود:برگزاری مراسم پرشور تشییع پیکر پاک شهید خردسال محمد طاها اقدامی بار دیگر نشان داد علی رغم هجمه و توطئه دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، ملت ایران با اتحاد و انسجام یکپارچه خود مانع عملی شدن توطئه‌های آنان خواهند شد ،چرا که مردم راه خود را از روی ایمان و اراده انتخاب کرده اند.

لازم به ذکر است پیکر این شهید پس از تشییع بر دوش مردم شهید پرور روستای ونداده و شهرهای وزوان و میمه در امامزاده سیده صالحه خاتون(س) روستای ازان به خاک سپرده شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
127
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal